Mahmut Rıdvan Nazırlı Kimdir, Nerelidir? | AKP Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın Biyografisi

Mahmut Rıdvan Nazırlı, Türkiye'nin Elazığ şehrinde doğmuş bir siyasetçidir. AK Parti'nin genç ve dinamik isimleri arasında yer alan Nazırlı, gerek siyasi gerekse sosyal çalışmaları sayesinde Elazığ halkının sevgisini ve güvenini kazanmıştır.

Nazırlı, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunudur ve iş hayatına 1999 yılında başlamıştır. İş hayatı boyunca birçok firma ve kurumda yöneticilik görevini üstlenen Nazırlı, serbest ticaretle uğraşarak kendi işletmesini de başarıyla yönetmiştir.

Siyaset yaşamına AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı olarak başlayan Nazırlı, 2009 yılında AK Parti Merkez İlçe Başkan Yardımcısı olarak görev yapmıştır. 2011 yılından itibaren de AK Parti Elazığ İl Başkan Yardımcısı ve Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

Siyasi ve sosyal çalışmalarıyla Elazığ halkının takdirini kazanan Nazırlı, birçok sivil toplum örgütü ve dernekte aktif olarak görev almaktadır. Gençlik ve kadınların toplumsal hayatta daha güçlü bir konuma gelmesi için çalışmalar yürüten Nazırlı, Elazığ ve Türkiye genelinde yapılan birçok etkinlikte de aktif rol almaktadır.

AK Parti'nin Elazığ milletvekili adayı olarak seçimlere katılan Nazırlı, seçim çalışmaları sırasında halkın gönlünde taht kurmuştur. Elazığ halkı, Nazırlı'nın genç, dinamik ve vizyoner bir lider olmasından dolayı büyük bir umut ve heyecanla seçim sonucunu beklemektedir.

Mahmut Rıdvan Nazırlı'nın siyasi ve sosyal çalışmaları, Elazığ halkına yapacağı hizmetler ve vizyoner yaklaşımı, onu AK Parti'nin genç ve dinamik bir milletvekili adayı olarak yükseltmektedir. Elazığ halkı, Nazırlı'nın önümüzdeki dönemde Elazığ'ın ve Türkiye'nin gelişimi için yapacağı katkıları büyük bir sabırsızlıkla beklemektedir.

Henüz hiç yorum yapılmadı.

wave

Yorum Yap

wave

Çıkmak için ESC tuşuna basın.