Emina Jahovic Aşk Söylentileri: Benim Haberim Yok
Listeler

Emina Jahovic Aşk Söylentileri: Benim Haberim Yok

Emina Jahovic, son zamanlarda hakkında çıkan aşk söylentileri hakkında konuştu ve konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türk pop müziği sanatçısı Mustafa Sandal ile evli olan Jahovic, son zamanlarda spot ışıklarının altında olmaktan dolayı hayatı hakkında sürekli olarak spekülasyonların yapıldığı bir isim haline geldi.

Aşk söylentilerine yönelik açıklamaları esnasında Jahovic, bu konuda herhangi bir bilgisi olmadığını belirtti. Kendisi hakkında yapılan yanlış haberlerin olduğunu söyleyen sanatçı, ailesinin ve işlerinin ilgisiyle alakalı olarak yaşadığı özel hayatına saygı gösterilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Emina Jahovic’in bu açıklamaları, son dönemde Türkiye’de popüler olan üçüncü bir isimle ilişkisi olduğu iddialarına karşı koyacak bir açıklama olarak algılandı. Medya organları tarafından ‘Emina’ya Mustafa’dan yeni koca!’ ve ‘Emina yeni bir aşka yolculuk mu başladı?’ gibi haberler yapılmıştı. Bu haberlerin gerçekliği hakkında ise herhangi bir kanıt bulunmamaktadır.

Emina Jahovic, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarında, evliliğinin iyi gittiğini ve herhangi bir sorunun olmadığını söyledi. Kendisinin de Mustafa Sandal ile arasında oldukça sıkı bir bağ olduğunu ve hayatlarının geri kalanını birlikte geçireceklerini ifade etti. Ayrıca Jahovic, Mustafa Sandal’ın ‘Beni Ağlatma’ şarkısını özel olarak kendisi için yazdığını da sözlerine ekledi.

Sonuç olarak Emina Jahovic, aşk söylentileri hakkında yapılan haberlerin asılsız olduğunu, kendisinin de herhangi bir bilgisi olmadığını açıklamıştır. Ailesinin ve işlerinin ilgisiyle alakalı olarak özel hayatına saygı gösterilmesi gerektiğini vurgulayan Jahovic, medyadan ve hayranlarından da bu konuda hassasiyet beklediğini ifade etmiştir.

Henüz hiç yorum yapılmadı.
Yorum Yap

Son Paylaştığımız İçeriklerden Öncelikli Haber Almak İstermisiniz?

Hemen E-Posta Abonesi Olarak Son Yazıların E-Posta Adresinize Gelmesini Sağlayabilirsiniz.